We went to the finale last night and I was wondering how much that cost? There were a lot of shells going up. Is there a average cost per minute that one could use to determine cost?
We went to the finale last night and I was wondering how much that cost? There were a lot of shells going up. Is there a average cost per minute that one could use to determine cost?