I like the idea of having nutritional smoothies easy up, but in reading the ingredients, and on price, they are wayyyyyyy overpriced, the better ingredient ones included.
Better to just buy a big container of decent yogurt every week, whirl it in a blender with a banana, and put it in yer own containers. Not time for that? LaLa, on we go, pay a ridiculous price…