I got a box of 24 for $15.59 + %6 sales tax /24 -> $0.69 American.
(I’ll eat maybe 2 a week, so it’ll last me awhile)
Oh crap.
Forgot to mention I got 'em at costco.
well, back when I was a teen you could often find them for 50 cents.
Now? I have no idea.